Про нас

 
ЕКОСОТ - ВИРОБНИК ОЧИСНИХ СПОРУД, АВТОНОМНИХ КАНАЛІЗАЦІЙ ТА БАСЕЙНІВ 

Проектування, виробництво та монтаж очисних споруд та басейнів - наша спеціалізація вже більше 10-ти років. Автономні каналізації для підприємств та приватних будинків, готелів, ресторанів, шкіл, котеджів. В нашому арсеналі величезна кількість рішень щодо очищення стічних вод для комфорту проживання та праці.

Завдяки власному виробництву та технологіям ми гарантуємо високу якість та доступність наших виробів. Всі споруди виготовляються із сертифікованих матеріалів та мають гарантійний строк обслуговування. 

Працівники ЕКОСОТ - профі своєї справи з багатолітнім досвідом роботи, постійно удосконалюють наші конструкції та клієнтський сервіс.

 Більше 300 клієнтів, серед яких приватні будинки, котеджі, мережі готелів та ресторанів, промислові підприємства, школи, монастирі.

 Наш пріоритет - якісні рішення за оптимальною ціною. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та підбір варіанту відповідно до бюджету. 

 Найпривабливіша ціна на автономну каналізацію та басейни у Львові та Україні в компанії ЕКОСОТ. 

 Якщо у вас виникли запитання щодо встановлення очисної споруди, автономної каналізації чи басейну, звертайтесь до нашого онлайн-консультанта, замовте дзвінок або телефонуйте до нас щодня з 8.00 до 19.00: